Hem Om oss Vi kan Resurser Kontakt Jobba hos oss Inloggning

Kontakt

Robert Larsson

VD

Telefon: 040-656 64 00

robert.larsson@regstans.se

Mikael Hinsell

Sales manager

Telefon: 040-656 64 06

mikael.hinsell@regstans.se

Peter Pileryd

Produktionssamordnare

Telefon: 040-656 64 04

peter.pileryd@regstans.se

Christer Stenberg

Produktionsledare

Telefon: 040-656 64 08

christer.stenberg@regstans.se

Anja Magnusson

Ekonomi

Telefon: 040-656 64 09

ekonomi@regstans.se

Ola Lundblad

COB

Telefon: 040-656 64 22

ola.lundblad@regstans.se

Huvudkontor och produktion i Malmö

Hitta till oss i Malmö

Besöksadress Malmö:

Borrgatan 6

211 24 Malmö

Tel: 040-656 64 00

Fax: 040-656 64 01

 

I n d u s t r i e l l   l e g o p r o d u k t i o n
Copyright 2014 Regstans Produktion AB